Üye Ol регистр Register

Teslimat Bilgileri

 

Web sitemizden vereceğiniz siparişler 1 - 3 iş günü içerisinde anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo aracılığıyla adresinize teslim edilmektedir. Yurt içi gönderimlerinde ayrıca talep edilmesi durumunda Ambar firmalarıyla da gönderim sağlanabilmektedir. Yurt dışı gönderimlerinde ise anlaşmalı olduğunuz gümrük firmasının Türkiye adresine kadarki gönderim bizim tarafımızdan Aras Kargo veya Ambar firması aracılığıyla sağlanmaktadır. 

 

  • Türkiye Geneli; siparişleriniz 1 - 3 iş günü içerisinde hazırlanacak ve anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo firmasına teslim edilecektir. Siparişleriniz kargoya teslim edildiğinde tarafınıza Kargo takip numarası iletilecektir. Kargo takip numarası ile Aras Kargo web sitesinden kargonuzun durumunu sorgulayabilirsiniz. Yurt içi gönderimleri ayrıca, talep etmniz durumunda Ambar firmalarıyla da gönderim yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

 

  • Yurt Dışı Gönderimleri; anlaşmalı olduğunuz gümrükleme firmasının Türkiye'deki adresine kadarki teslimat, Aras Kargo aracılığıyla bizim tarafımızdan yapılmaktadır. Yurt dışına taşıma işlemleri gümrükleme firması tarafından yapılmaktadır. Herhangi bir gümrükleme firmasıyla anlaşmanız bulunmuyorsa müşteri hizmetlerimiz ile ietişime geçerek bu konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

  • Mağazadan Teslimat; Web sitemizden vermiş olduğunuz siparişinizi Bursa'daki mağazamızdan teslim alabilirsiniz. Mağazadan teslim talebinizi sipariş oluşturma esnasında notlar kısmında belirterek veya müşteri hizmetlerimizle iletişime geçerek iletebilirsiniz.

 

  • Bursa İçi Teslimat; Teslimat adresiniz Bursa ise siparişiniz firmamız tarafınızdan adresinize teslim edilecektir. Bursa içi teslimatlar ücretsizdir.

 

  • Değişim / İade Kargo Ücretleri; Bebüş olarak siparişlerinizi eksiksiz ve tam istediğiniz şekilde gönderim yapılmasına özen gösteriyoruz. Buna rağmen hatalı  defolu teslim edilen siparişlerinizi 7 gün içerisinde iade / değişim yapılmasını talep edebilirsiniz. Defolu üründen kaynaklanan İade ve Değişimlerde kargo üretleri firmamıza aittir.

 

 

GARANTİ ve İADE

 

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde firmamızın garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

 

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden sipariş verdiğiniz ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde iletişim bilgilerimizden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.